Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista leków na maj 2012 i znowu wielka DUPA!!!
04-19-2012, 12:24 AM
Lista leków na maj 2012 i znowu wielka DUPA!!!
MOŻE JESTEM ŚLEPY ALE NIE WIDZĘ TU CUPRENILU ZNOWU NAS OSZUKALI!

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/5...,id,t.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2012, 04:40 AM
RE: Lista leków na maj 2012 i znowu wielka DUPA!!!
a mówiłem ze trzeba walczyć pisać do ministerstwa a wy bzdurami się zajmujecie a nie tym co potrzeba Instytut nic nie robi dostał ochłaty od Tevy i milczy.
04-22-2012, 08:54 PM
Witam!
Też się wkurzyłem nie widząc Cuprenilu na liście leków refundowanych od maja, ale 19.o4.2012r pojechałem do \Instytutu i :
1.Dostałem prezent w postaci cuprenilu na 4 miesiące (biorę 4 x 1)
2.Powiedziano mi że Cuprenil będzie refundowany najprawdopodobniej od czerwca.
Każdy kto przyjedzie do Instytutu dostanie lek na 4 miesiące,jak ja byłem nie było nikogo kto bierze Cuprenil, były jedynie panie
które biorą Zincteral
Pozdrawiam Wszystkich Z Wilsonem Mirek ze Skierniewic.
04-23-2012, 04:49 AM
(04-22-2012 08:54 PM)Mirko 12 napisał(a):  Witam!
Też się wkurzyłem nie widząc Cuprenilu na liście leków refundowanych od maja, ale 19.o4.2012r pojechałem do \Instytutu i :
1.Dostałem prezent w postaci cuprenilu na 4 miesiące (biorę 4 x 1)
2.Powiedziano mi że Cuprenil będzie refundowany najprawdopodobniej od czerwca.
Każdy kto przyjedzie do Instytutu dostanie lek na 4 miesiące,jak ja byłem nie było nikogo kto bierze Cuprenil, były jedynie panie
które biorą Zincteral
Pozdrawiam Wszystkich Z Wilsonem Mirek ze Skierniewic.

od czerwca nie możeb być refundowany ponieważ lista jest układana co 2(DWA) miesiące jest to mydlenie oczu chorym i nic poza jedną wypowiedzią nie robienie.
04-23-2012, 09:44 PM
Ludzie piszcie do ministerstwa jeszcze może dopiszą Lek do listy refundowanych,zawiadamiajcie media ja pisałem już dwa razy do ministerstwa zdrowia.Trzeba walczyć o refundację a nie czekać aż coś nam dadzą z łaski.
04-25-2012, 12:09 AM
Uważam Panowie że w Instytucie chyba mnie nie okłamali, że dostali taką wiadomość z Ministerstwa Zdrowia,gdyżpodczas rozmowy z panią doktor powiedziałem jej,że Cuprenilu nie ma liście od maja, więc ona powiedziała że będzie od czerwca.
Opinie o refundacji leku wydaje Rada Przejrzystości (to 20 uznanych lekarzy i etyków).Spotkania mają być 2 razy w miesiącu,w każdym posiedzeniu uczestniczy 10 wylosowanych członków.Więcej w artykule w G.W. z dnia 10-11 marca 2012r obok artykułu Choroba Wilsona się nie opłaca. Zapomniałem poprzednio dodać,że jest nowy lek na Wilsona nazywa się Wizin ale w polsce jest niedostępny (na razie) Wiem to od pacjentki z którą rozmawiałem w Instytucie.
Pozdrawiam
04-25-2012, 09:29 PM
Lekarze nie wiedzą że ministerstwo aktualizuje listę leków refundowanych co 2(Dwa) miesiące więc może Cuprenil być dopiero refundowany od 1 lipca w co wątpię bo zachłysnęli sie darowizną a co dalej nie wiedzą.
05-16-2012, 01:37 AM
Dostałem dzisiaj odpowiedź z Ministerstwa Zdrowia na temat Cuprenilu że oni są niewinini i że trwa rozpatrywanie wniosku producenta o refundację(trwa jużod lutego 2012) po prostu nas dalej lekcewa zą ponieważ nikt za nami nie stoi ani sami nie potrafimy zadbać o siebie.
06-02-2012, 05:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2012 05:32 AM przez wilson005.)
(05-16-2012 01:37 AM)Waldek napisał(a):  Dostałem dzisiaj odpowiedź z Ministerstwa Zdrowia na temat Cuprenilu że oni są niewinini i że trwa rozpatrywanie wniosku producenta o refundację(trwa jużod lutego 2012) po prostu nas dalej lekcewa zą ponieważ nikt za nami nie stoi ani sami nie potrafimy zadbać o siebie.

A więc pozostaje tylko zrobić blokadę na euro/kupa śmiechu/.Meile to mozemy sobie pisać,ale do Pana Boga.Jestescie tak naiwni i myslicie ze oni sobie z tego cos robią.Ja do Instytutu mam w jedna strone 400km.Wiec nastepny bezsens!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS