Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po co to forum?
05-26-2013, 03:28 PM
Po co to forum?
Dzial Zadaj pytanie specjaliscie jest po to zeby tylko zadac pytanie,bo ja zadalem pytanie 3 tygodnie temu i nie doczekalem sie odpowiedzi?Wiec teraz mam kolejne pytanie-po co to forum i ten dzial?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2013, 03:16 PM
RE: Po co to forum?
Szanowny Panie!

Niestety nie udało się wciągnąć w prowadzenie strony więcej osób stąd niestety i taki wygląd strony (dośc prosty) i długi czas na odpowiedzi. Przepraszam za opóźnienia i Co mogę powiedzieć ,zakładka pełni funkcję podpowiedzi, w przypadku wątpliwości medycznych proszę przede wszystkim kontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym chorobę Wilsona.
Zawsze może odbyć się wizyta w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (po uzgodnieniu telefonicznym 224582826)
Białkomocz po Cuprenilu nietety może wystapić, dlatego kontroluje się badania ogólne moczu regularnie (wszystkie zalecenia tak przewidują EASL i AASLD).Należy powtórzyć zawsze badanie a przy utrzymywaniu się zredukować/odstawić Cuprenil lub przejśc na cynk. Ale to musi Pan pokazac swojemu lekarzowi prowadzącemu.
A strona myślę że jest potrzebna choćby aby dostać odpowiedź nawet z opóźnieniem i aby była mozliwosc porozumiewania się Państwa między sobą (własne doświadczenia) tak jak to działa w innych krajach Europy.

Pozdrawiam.

Tomasz Litwin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS