Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cuprenil-refundowany
03-18-2012, 08:20 PM
RE: Cuprenil-refundowany
a jeszcze niedawno było....zmartwiłam się, bo miałam nadzieję że nowe leki zamówię tam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-18-2012, 08:54 PM
(03-18-2012 08:20 PM)mama wilsonka napisał(a):  a jeszcze niedawno było....zmartwiłam się, bo miałam nadzieję że nowe leki zamówię tam...

Nie może być tam po tej cenie gdyż Teva podniosła cenę i raczej nie spóści z ceny mogłaby chociaz w wiekszych opakowaniach produkować nie mam już sił żyję nadzieją że może będzie lepiej
03-19-2012, 05:07 AM
no tak jest teraz popyt na Cuprenil....to podnieśli cenę. ekonomia nie spogląda na chorych i słabych....
dali 2000 opakowań ...smieszne - dla mnie to zatkanie ,,gęby" bo wiedzą, że to ich wina...mydlenie oczu.
w piatek mam spotkanie w Izbie Lekarskiej i może uda mi się jeszcze dotrzec we Wrocławiu do lokalnych władz.
Nie przestanę dopóki ktoś się tym tematem nie zajmie, a moim zdaniem błąd jest w ulotce.
03-19-2012, 08:46 PM
Dzwoniłem dzisiaj do Instytutu w sprawie Cuprenilu i ; dziś pani profesor ma zrobić zebranie jak rozdzielać darowany Cuprenil,wszystko będzie dzisiaj wyjaśnione. Prosili ażeby zadzwonić dzisiaj przed samą godziną 15 lub jutro. Proszę dzwonić na numer 22 45 82 837

Co do ceny Cuprenilu u mnie w aptece jest po 22.90

pozdrawiam Mirek
03-21-2012, 12:48 AM
(03-19-2012 08:46 PM)Mirko 12 napisał(a):  Dzwoniłem dzisiaj do Instytutu w sprawie Cuprenilu i ; dziś pani profesor ma zrobić zebranie jak rozdzielać darowany Cuprenil,wszystko będzie dzisiaj wyjaśnione. Prosili ażeby zadzwonić dzisiaj przed samą godziną 15 lub jutro. Proszę dzwonić na numer 22 45 82 837

Co do ceny Cuprenilu u mnie w aptece jest po 22.90

pozdrawiam Mirek

dalej nie wiadomo co z Cuprenilem Chyba wszyscy liczą na samorozwiązanie problemu albo cud obniżki cen.A ty chory pacjenci popieraj to wszystko czynem umierając przed terminem!!!
03-21-2012, 03:20 AM
Pozwolę sobie zacytować ostatnie zdanie z posta Waldka. "A ty chory pacjenci popieraj to wszystko czynem umierając przed terminem!!!". Jest ono jak najbardziej trafne i w pełni się zgadzam z nim i podzielam. Jednakże tylko w odniesieniu co do sprawców tej degrengolady: pomysłodawczyni "słynnej" reformy pani ( byłej ) Minister Zdrowia Ewy Kopacz i jej dzielnego następcy pana Arłukowicza. Dzisiaj wszyscy żyjemy na zielonej wyspie!!!!!! Hahaha. To kolejne groteskowe słowa taty - Premiera Tuska. Wszyscy po jednych pieniądzach. Być może za niedługo zamieszkać przyjdzie w osobnej alei. Bo wszystko co robi dla Rodaków Rząd PO - PSL to kolejny rozbiór Polski!
W tym miejscu muszę mocno zaakcentować: bardzo dziękuję determinacji, wytrwałości i cholernie silnej woli jaką na całej linii okazuje i wykazuje Pani Profesor w naszej sprawie. Chyba niewielka ilość pacjentów z Wilson Disease Team zdaje sobie sprawę z tego, że pacjenci cierpiący na zwyrodnienie soczewkowo - watrobowe są na tle całej medycyny poświęconej neurologii oczkiem w głowie Pani Profesor Anny Cz. Jestem przekonany, że nie pozostawi nas i naszej sprawy samoistnym rozwiązaniom. Wykazuje aktywność cały czas. Darowizna w postaci 2 tysięcy opakowań Cuprenilu to efekt działań jakie podjęła Pani Profesor. Nie jest to może panaceum na nasz problem ale na pewno konkretne i korzystne rozwiązanie na obecny stan rzeczy aż do pozytywnego rozstrzygnięcia. Żeby nie zabrakło sił powinniśmy cały czas pomagać ( jak tylko się da ).
Pozdrawiam wszystkich chorutkich na to dziadostwo. "Pacjentom" z ul. Wiejskiej życzę samych nieprzespanych nocy, grzybicy, kiły i żeby zmuszeni zostali stanąć przed obliczem rzeczywistości w jakiej znaleźli się nie tylko Wilsoniki ale wszyscy chorzy bez najmniejszego chociażby poczucia, że żyją na zielonej wyspie Premiera Tuska.
03-21-2012, 07:42 AM
W/g moich szacunków koszty darowizny leku dla Instytutu firma TEVA odzyska z nawiązką już po ok miesiącu wyższych cen Q-nilu.
03-21-2012, 11:04 PM
w naszym Kraju nic zadarmo nie dają nawey żona Ci obiadu nia da zadarmo jak jej nie dogodzisz to pewne że Teva ubiła na nas interes.
03-22-2012, 03:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-22-2012 03:31 AM przez admiral1.)
nie bardzo rozumiem skąd taki nieelegancki ton. Oczywiste jest, że nikt nikomu nic za darmo nie daje.
Izabela Trojanowska w swoim słynnym i znanym utworze pt: "Nic za nic" juz 31 lat temu - w 1981r poruszała temat, który nie daje Ci spokoju w związku z tym raczej na nagrodę Nobla nie ma co liczyć. No niestety żyjemy w Polsce a nie np. w bardziej rozwiniętym Zimbabwe czy Burkina Faso. Uważam, że Twoje dosyć odważne twierdzenia na temat bezwzględnej współzależności na gruncie domowym: np. zupa za seks , jest mocno przesadzone, nie ma żadnego poparcia i "zalatuje" frustracją?
W moim ognisku domowym ogien pali się normalnie, iskry lecą do góry i nie istnieje reguła przytoczona przez Ciebie. Nie mam więc powodu by czuć sie frustratem.
Tak w ogóle osobiście zdaję sobie sprawę, że sytuacja nadal dla nas - pacjentów, jest skrajnie niekorzystna. Wszystkim nam udziela się nerwówka. Powinniśmy cierpliwie czekać. Pisma poszły, Pani Profesor i jej zespół pociągnął za wszystkie możliwe sznurki, Teva wystosowała wniosek i zgodę na wpisanie cuprenilu na listę do MZ. Czekamy na nowiny - dobre nowiny. Czekamy na najbliższą listę. Cos więcej możemy zrobić??? Owszem: nie atakować i jeszcze bardziej denerwować koleżanki/kolegów Wilsonów i przede wszystkim podziękować PO w najbliższych wyborach.
Przepraszam za eseja, nikogo nie chciałem obrazić. Pozdrawiam wszystkich cierpiących na Wilson Disease.
03-22-2012, 03:34 AM
Można też zadać pytanie z kim firma TEVA ubiła ten interes Huh, zwolennicy teorii spiskowej mogą dopowiedzieć, że interes został ubity z Ministerstwem Zdrowia Idea.
Niespodziewana podwyżka ceny Cuprenilu powinna zainteresować dziennikarzy GW Exclamation, chociażby jako kontynuacja opublikowanego artykułu na temat refundacji Q-lu Dodgy.
Przykład firmy TEVA dobitnie pokazuje jak firmy farmaceutyczne rozgrywają sprawy refundacyjne i jakie korupcjogenny może być dzisiaj styk państwa z biznesem Angry.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS